Stunters Battle na dachu Galerii Warmińskiej coraz bliżej!

- MotoRmania

Już niebawem pierwsza edycja zawodów stunterskich – Stunters Battle.

informacja prasowa

Po raz pierwszy w Europie (a pewnie i na świecie) zawody motocyklowe odbędą się w tak nietypowym miejscu – na dachu galerii handlowej! Najwyższe piętro olsztyńskiej Galerii Warmińskiej zamieni się w arenę sportów ekstremalnych.

Trening przed Stunters Battle - Galeria Warmińska (5)

Zawodnicy trenują przed Stunters Battle, już na terenie Galerii Warmińskiej. Będzie się działo!

Na Stunters Battle pojawi się wielu zawodników światowej sławy z Polski oraz zza granicy, a głównym sędzią będzie żywa legenda, wielokrotny mistrz świata w stuncie motocyklowym, Chris Pfeiffer.

Całość będzie urozmaicona występem freestyle motocross od Freestyle Family, nauką jazdy na mini bike’ach dla najmłodszych oraz pokazem BMX.

Beku zaprasza Was na Stunters Battle!

Organizator przygotował jeszcze jedną niespodziankę. W sobotę wieczorem (24. czerwca) odbędzie się koncert legendarnej grupy z polskiej sceny hiphopowej – Hemp Gru!

Wszystko to już dniach 24-25. czerwca. Bilety dostępne w Galerii Warmińskiej oraz w wersji elektronicznej na ebilet.pl.

Jeżeli macie ochotę poznać więcej szczegółów, śledźcie fanpage na Facebooku oraz stronę wydarzenia na FB (tam więcej szczegółów) oraz stronę www. Widzimy się 24-25. czerwca 2017 w Olsztynie – my też tam będziemy.

Stunters Battle (2)

Przedsmak imprezy Stunters Battle będzie można zobaczyć już jutro, w sobotę 20. maja na olsztyńskiej Kortowiadzie. Plakat imprezy widzicie poniżej.

Stunters Battle (1)

Przedsmak Stunters Battle będzie można zobaczyć na Kortowiadzie w Olsztynie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl