Stunter13 i jego nowy film: YE$$ I ME$$

- Piotr Jędrzejak

Trochę pozytywnych emocji oraz bardzo dużo jazdy na najwyższym poziomie.

Sława Rafała Pasierbka jest naprawdę ogromna. Poza dawaniem pokazów na całym świecie, Stunter13 nie zapomina też o polskich imprezach, jak chociażby OldtimerBazar. Ale w swoim harmonogramie znajduje też okazje, aby raz na jakiś czas nagrać poważny film. Ostatnio chyba też odnalazł swoją drugą pasję – śpiew. To już drugi film Rafał rapuje jeżdżąc motocyklem (oczywiście z przymrużeniem oka).

Obejrzyjcie. Jest historia pewnego chłopaka na lekcji fizyki oraz gościnny występ ekipy Empire: Ernie Vigil, Nick Apex oraz Savage Lin.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl