Stunt Grand Prix 2017: zobacz listę startową

- MotoRmania

Na liście startowej znalazło się 16 nazwisk, a sędzią głównym jak zwykle będzie AC Farias!

informacja prasowa

Wliczając imprezę pod hasłem „Stunt Bike Freestyle” od której wszystko się zaczęło, w tym roku odbędzie się jubileuszowa, już 10. edycja Stunt Grand Prix! Impreza jak zwykle będzie miała miejsce w Bydgoszczy, na parkingu C.H. Auchan, a w tym roku miasto Bydgoszcz po raz trzeci oficjalne wesprze wydarzenie.

Będzie na co popatrzeć, bo na pewno wyłoniony zostanie nowy mistrz świata. Na liście znajduje się 16 zawodników i tylko trzech Polaków! Jest więc pewne, że wyłoniony zostanie nowy Mistrz, a wielu innych zawodników może zyskać miano światowych gwiazd. Zobaczcie:

Lista startowa Stunt Grand Prix 2017:

  Stunt Grand Prix plakat 2017 — kopia1. Peter Bakala – Slovakia
  2. Piotr Gradkowski – Poland
  3. Irmantas Jasevičius– Lithuania
4. Foma Kalinin – Russia
5. Paweł Karbownik – Poland
  6. Sarunas Kezys Lithuania
7. Ernest Komorowski – Poland
  8. Paulius LabanauskasLithuania
  9. Radislav Mihajlov – Serbia
 10. Hiroaki Murakami – Japan
11. Andrea Ponticelli – Italy
12. Vladimir Petrov – Belarus
13. Zdenko Rybar – Slovakia
14. Takahiko Sakiyama  – Japan
15. Shouta Taira – Japan
16. Danila Zhelanov – Russia

Sam stunt to nie jedyne atrakcje. W strefie dla publiczności firma Decathlon rozstawi rampę dla deskorolkarzy i każdy będzie mógł ten tor wypróbować. Natomiast na placu zawodów swoje umiejętności zaprezentują młodzi adepci Stunt Ridingu – na rowerze Łukasz Janowski i na motocyklu Honda CBR 125 Maciej Dąbrowski. Nad bezpieczeństwem wszystkich czuwać będzie załoga w karetce ratunkowej oraz grupa ratowników z Fundacji Jednym Śladem

Wstęp dla publiczności jest bezpłatny.
Data: 7-9. lipca 2017 roku.
Miejsce: Bydgoszcz, parking przy C.H. Auchan, ul. Rejewskiego 3

Stunt Grand Prix lista zawodników 2017 (1)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl