Stunt GP w Bydgoszczy 2012 – czujecie to?
Piotr Jędrzejak
13 lipca 2012

To już dziś! Już za kilkanaście minut ruszają zapisy, a o 15:00 pierwsze kwalifikacje!

Największa impreza stunterska na świecie właśnie się zaczyna. 71 najlepszych zawodników (pełna lista w PDF) z całego świata zjechało się do Polski, żeby powalczyć o tytuł najlepszego stuntera oraz o nagrody pieniężne. Miejsce zawodów to tradycyjnie już parking pod C.H. Auchan w Bydgoszczy, a wszystko zaczyna się już o 15:00 od pierwszych kwalifikacji – pełny harmonogram znajdziecie tutaj [plik PDF].

Poza zawodami zorganizowanych zostało kilka atrakcji dodatkowych – z prezentacją pojawi się Orlen Team, będą pokazy Extreme Harley i najmłodszych stunterów, ratownictwo drogowe, obalanie mitu oraz konkursy dla zawodników: Otomoto stoppie do celu, najdzikszy trick oraz Motto Wear wheelie zigzag wipe out heat. Krótko mówiąc, nie zabraknie ani emocji, ani atrakcji – polecamy wizytę w Bydgoszczy!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły