Ride of the Century 2015 – relacja ze stuntu na mieście

- Piotr Jędrzejak

Nie powtarzajcie tego u siebie w mieście, ale zdecydowanie warto obejrzeć!

Ride of the Century to coroczny zlot stunterów organizowany przez Streetfighterz już od 13 lat. Do St. Louis w Missouri zjeżdżają się freestylerzy z całych Stanów Zjednoczonych i nie tylko, ale bynajmniej nie jest to zlot, w którym piecze się kiełbaski na ognisku przy namiocie, mimo że nie brakuje przyjacielskiej atmosfery. Stunterzy w cały weekend zajmują się grupowym podbijaniem miasta. Jest to dzika jazda pełna ganiania na jednym kole oraz palenia gumy. Oczywiście zdarzają się też wszelkiego rodzaju gleby oraz potyczki z policją.

Ekipa ze Streetfighterz ma tak dużo materiału, że film z edycji 2015 podzielili na trzy części – z piątku, soboty i niedzieli. Publikujemy te filmy z opóźnieniem, ale chyba nie macie nam tego szczególnie za złe?

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl