Raptowny w akcji – zobacz go w teledysku Rasmentalizm oraz we własnym promo!
Piotr Jędrzejak
24 września 2013

W ciągu zaledwie kilku dni w sieci pojawiły się aż dwa filmy z występami Raptownego!

Na pewno znacie Raptownego, prawda? Hubert był jednym z pierwszych stunterów uprawiających ten sport na grubą skalę w Polsce i do dziś pozostaje w czołówce drabinki krajowych zawodów. Nie ważne jednak które zajmuje pozycje – show w jego wykonaniu zawsze jest tak samo emocjonujące!

Jego zdolności nie uszły też uwadze polskiej scenie raperskiej. Nagrywając swój teledysk, ekipa Rasmentalizm wraz z Małpą postanowili zaprosić właśnie Raptownego. Hubert „użycza” swoich umiejętności na potrzeby historii opowiedzianej w teledysku. Kawałek i klip „Niebomby” promuje nadchodzącą płytę ekipy Rasmentalizm. Obejrzyjcie i posłuchajcie:

Zaledwie 5 dni wcześniej w sieci pojawił się klip promocyjny Raptownego, nagrany przez jednego z jego sponsorów, Castrol. Obejrzyjcie więc kilka ciekawych ujęć z warsztatu Huberta oraz z parkingu na którym trenuje stunt motocyklowy i w… gokarcie!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły