Project Style 2: Stunter13 i jego niesamowita stunt-podróż!
Piotr Jędrzejak
6 maja 2015

Project Style 2 to dotychczas największa produkcja Stuntera13, nad którą spędził prawie pół roku. Warto to zobaczyć!

W lutym 2013 Rafał stworzył pierwszą część Project Style, której głównym przesłaniem było zdefiniowanie i pokazanie pojęcia „stylu” w stuncie. Teraz przesłanie pozostaje identyczne, ale jest jeszcze ciekawiej!

W aktualnym numerze MotoRmanii możecie znaleźć felieton, w którym Rafał dokładniej opisuje cały Project Style 2. Film został podzielony na trzy sekcje. W pierwszej, Stunter13 jeździ z Hiroyukim Ogawą na lotnisku w Oleśnicy. Oga to stuntrider, który podchodzi bardzo profesjonalnie do tego, co robi. Efekt to świetne szybkie combosy i stopale z dużej prędkości. Druga część to wizyta Rafała we Francji u Sary Lezito. To prawdopodonie najlepsze stunterka na świecie. Rafał i Sarah kręcili cyrkle nie tylko u niej na podwórku, ale udało im się zsynchronizować kilka szybkich i wymagających tricków na świetnych miejscówkach. Trzecia część filmu to wspólny trening z Javi Almazanem i Romainem Jeandrotem. Na tę okazję Rafał czekał bardzo długo – są grube drifty i hardkorowe tricki. Nie zabrakło też poważnych upadków, w końcu nie zawsze wszystko się udaje… Resztę obejrzyjcie sami!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły