Najlepsza na świecie stunt-niespodzianka na konferencji biznesowej!
Piotr Jędrzejak
28 sierpnia 2013

Ekipa Stunt Freaks Team została zaproszona na konferencję biznesową…

Wyobraźcie sobie sytuację, w której jesteście na służbowej konferencji. Jak to często bywa na takich wydarzeniach, są dwie opcje. Albo nudzicie się nie do opisania, albo jesteście tak zajęci, że urabiacie sobie ręce po same kolana. W pewnym momencie przez salę przechodzi kobieta w fitnessowym wdzianku i przez megafon zaprasza wszystkich na zewnątrz, aby trochę poskakać, porozciągać się i odprężyć. Jak na spotkanie biznesowe, to całkiem przyjemny przerywnik, prawda? Ale to nie wszystko, fitness był tylko pretekstem. Właściwą atrakcją miał okazać się pokaz od Stunt Freaks Team!

Według nas to najlepsza niespodzianka jaką firma może zafundować na konferencji biznesowej. A jak napisała ekipa Stunt Freaks Team: „mieliśmy masę radochy, gdy zobaczyliśmy te twarze po wybuchu, haha”.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły