Motocyklowa Gymkhana Romaina Jeandrota: drift-rozróba!

- Piotr Jędrzejak

 Przed Wami 9 minut szalonego driftu i stuntu na najwyższym poziomie!

Ken Block i jego filmy z serii „Gymkhana” robią szał już od 2008 roku. Romain Jeandrot postanowił teraz nagrać coś swojego, co luźno opiera się na idei znanej z filmów Blocka, ale zamiast samochodu jest oczywiście motocykl. Do tego trzeba wspomnieć, że Romain jest bez wątpliwości jednym z lepszych stunterów na świecie, a więc jeżeli spodziewacie się driftu na najwyższym poziomie, połączonego z kilkoma innymi, dzikimi sztuczkami – macie rację.

Budżet Jeandrota był trochę mniejszy, a więc nie ma efektownych wybuchów czy driftu po ulicach Los Angeles (na większą liczbę pachołków też nie starczyło). Nie zabrakło jednak dobrze zmontowanych ujęć nagranych wysokiej jakości sprzętem!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl