Ma amputowane ramię, jeździ w stuncie!
Piotr Jędrzejak
8 marca 2018

Na naszą skrzynkę (dzięki Adam!) otrzymaliśmy dziś link do filmu ze stunterem z amputowanym ramieniem. Wydaje Wam się, że brzmi to nierealnie? Poczekajcie, aż zobaczycie film.

Facet ma amputowaną prawą rękę. Ale nie całkowicie, bo pozostał mu kikut ramienia – i wygląda na to, że do stuntu więcej nie potrzeba. Manetka gazu, hamulec i całe sterowanie motocykla przeniesione zostało na lewo. Po prawej stronie kierownicy został tylko uchwyt, na który nasz bohater zaczepia kawałek odpowiednio dopasowanego sznura. Z drugiej strony zaczepia sznur o swój kikut i to mu w zupełności wystarcza. Niestety nie znaleźliśmy o nim zbyt wielu informacji: wiemy, że pochodzi z Brazylii, a na facebooku podpisuje się jako Welliton Felipe Bracinho Do Grau. Wiemy też, że należy mu się ogromny szacunek!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły