Ma amputowane ramię, jeździ w stuncie!

- Piotr Jędrzejak

Na naszą skrzynkę (dzięki Adam!) otrzymaliśmy dziś link do filmu ze stunterem z amputowanym ramieniem. Wydaje Wam się, że brzmi to nierealnie? Poczekajcie, aż zobaczycie film.

Facet ma amputowaną prawą rękę. Ale nie całkowicie, bo pozostał mu kikut ramienia – i wygląda na to, że do stuntu więcej nie potrzeba. Manetka gazu, hamulec i całe sterowanie motocykla przeniesione zostało na lewo. Po prawej stronie kierownicy został tylko uchwyt, na który nasz bohater zaczepia kawałek odpowiednio dopasowanego sznura. Z drugiej strony zaczepia sznur o swój kikut i to mu w zupełności wystarcza. Niestety nie znaleźliśmy o nim zbyt wielu informacji: wiemy, że pochodzi z Brazylii, a na facebooku podpisuje się jako Welliton Felipe Bracinho Do Grau. Wiemy też, że należy mu się ogromny szacunek!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl