KTS 2017: dwuczęściowe podsumowanie stunt-roku od Killing The Streets

- Piotr Jędrzejak

Sezon motocyklowy w zasadzie już się skończył i pośród wielu wad tej sytuacji, można znaleźć jeden pozytyw. W końcu jest czas, aby usiąść do nagranego przez cały rok materiału i złożyć z tego filmy! Dokładnie to wydarzyło się w przypadku ekipy Killing The Streets i w efekcie mamy teraz dwa filmy z podsumowaniem roku 2017.

Jest sporo oldschoolowego, ulicznego stuntu, który prawdopodobnie nigdy się nie znudzi, ale przy okazji zobaczycie też kilka innych, przyjemnych sytuacji z życia stunterów, jak na przykład kilka ujęć ze stunterskiej imprezy w łódzkim klubie. Jest piątek, czas się rozerwać, sprawdźcie KTS 2017!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl