Kompilacja wypadków w trakcie stunt-terrorów

- Piotr Jędrzejak

Większość z tych wypadków podobno nie skończyła się miło.

Ostatnio całkiem popularne jest urządzanie stunt-terrorów na ulicach miast. Jest bardziej niż oczywiste, że takie inicjatywy to dość niebezpieczna sprawa – mimo tego, że na filmach wszystko wygląda spektakularnie.

Amerykańska ekipa Streetfighterz przygotowała właśnie kompilację stunt-wypadków. Jak sami zaraz zobaczycie, większość z nich miała miejsce właśnie w czasie ulicznego terroru, w którym Streetfighterz przecież się specjalizuje. Aby nie było wątpliwości, wklejamy oryginalny opis:

„Sprawdźcie kilka najlepszych wypadków i faili uchwyconych na kamerach. To są jedne z najgorszych gleb jakie zobaczycie i większość z nich miała też swoją cenę.”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl