Killing The Streets 2018: druga część filmu z Łodzi

- Piotr Jędrzejak

Ekipa Killing The Streets ostatnio zalewa internet coraz to nowymi produkcjami i rzeczywiście za każdym razem oglądanie ich filmów podnosi ciśnienie. W jednych ciśnienie podnosi się przez szalone emocje, u innych przez niezadowolenie. No i nie da się ukryć, że to, co chłopaki robią, nie należy ani do rzeczy bezpiecznych, ani do legalnych. Zresztą nie zawsze wszystko kończy się dobrze, tak jak w przypadku tego pierwszego motocyklisty na filmie…

Film to druga część „oficjalnego” klipu z corocznego przejazdu KTS przez ulice Łodzi (tu jest pierwsza część). W programie była też impreza w klubie. Sprawdźcie jak było:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl