Keep it real: stunt z ekipą KTS

- Piotr Jędrzejak

Za oknami zimno, jedyne powerslajdy to te, które zaliczacie ślizgając się na lodzie na spacerze z psem. Ale na szczęście w domach siedzą też ludzie, którzy na swoich dyskach twardych mają sporo nagranego materiału oraz sporo czasu na jego edycję. Na przykład ekipa Killing The Streets z Łodzi – chłopaki znaleźli trochę nieużywanego materiału, złapali wenę i stworzyli pełen energii klip.

Jeżeli nie lubicie adrenaliny i grupowej stunt jazdy, nie polecamy oglądania. No chyba, że tak jak my, bardzo tęsknicie za jazdą motocyklem…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl