Gruby burnout na Ride of the Century

- Piotr Jędrzejak

To, co chłopaki ze Streetfighterz robią na drogach publicznych, jest skrajnie niezgodne z prawem, całkiem niebezpieczne, a niektórzy dodadzą, że również głupie. Dlatego sugerujemy, abyście nie powtarzali tego u siebie w mieście.

Jednak skoro ktoś już to zrobił i nagrał, to dlaczego by nie obejrzeć? Otóż ekipa Streetfighterz szykuje pełnometrażowy film ROC5 opowiadający o „najlepszych” akcjach z Ride of the Century, czyli z szeroko pojętego stuntu po mieście i z ucieczek przed policją. Jako jedną z zajawek udostępnili poniższy film – to właśnie tak według nich powinno wyglądać dobre palenie gumy. Jest też gleba. Co na to powiecie?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl