Extreme StuntStyle 2013 – stunterski weekend w Jastrzębiu-Zdroju!
Simpson
17 lipca 2013

Już 20-21 lipca po raz pierwszy na Śląsku odbędą się extremalne walki stunterów z całej Polski!

Wygląda na to, że Polska staje się zagłębiem stunt zawodów. W najbliższy weekend odbędzie się pierwsza impreza organizowana w Jastrzębiu-Zdroju. Z własnych źródeł wiemy, że przybędzie tam wielu znakomitych zawodników, więc obecność na Extreme StuntStyle 2013 będzie bez wątpienia opłacalna. Poniżej informacja prasowa od organizatora zawodów:

Już 20-21 lipca po raz pierwszy na Śląsku odbędą się extremalne walki stunterów z całej Polski! Bardzo widowiskowa i trzymająca w napięciu motocyklowa impreza Extreme StuntStyle, odbędzie się na Jarze Południowym w Jastrzębiu-Zdroju. Udział w zawodach potwierdził już aktualny Wice Mistrz Świata Federacji Ekstremalnych Sportów Motocyklowych, czyli Marcin „Korzeń” Głowacki oraz czołowi zawodnicy z całej Polski! Podczas zawodów będzie można podziwiać m.in. pokaz jazdy extremalnej na skuterze i pokazy tańca Break Dance. W sobotni wieczór odbędzie się after party z zawodnikami w Clubie Explozja. Na imprezie zagra DJ Frodo z Warszawy. Wstęp na zawody jest bezpłatny. Oficjalnym organizatorem imprezy jest Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso.

Simpson
Redaktor naczelny

Pierwszy tester na pokładzie. Jego „kreatywna” jazda przekłada się na ciekawe zdjęcia i jeszcze ciekawsze zadania dla jego lekarza. Skutecznie odnajduje limity swoje i motocykli, co przynosi przeróżne efekty... Masz sprawę? Skontaktuj się .

Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły