Extreme StuntStyle 2013 – stunterski weekend w Jastrzębiu-Zdroju!

- Simpson

Już 20-21 lipca po raz pierwszy na Śląsku odbędą się extremalne walki stunterów z całej Polski!

Wygląda na to, że Polska staje się zagłębiem stunt zawodów. W najbliższy weekend odbędzie się pierwsza impreza organizowana w Jastrzębiu-Zdroju. Z własnych źródeł wiemy, że przybędzie tam wielu znakomitych zawodników, więc obecność na Extreme StuntStyle 2013 będzie bez wątpienia opłacalna. Poniżej informacja prasowa od organizatora zawodów:

Już 20-21 lipca po raz pierwszy na Śląsku odbędą się extremalne walki stunterów z całej Polski! Bardzo widowiskowa i trzymająca w napięciu motocyklowa impreza Extreme StuntStyle, odbędzie się na Jarze Południowym w Jastrzębiu-Zdroju. Udział w zawodach potwierdził już aktualny Wice Mistrz Świata Federacji Ekstremalnych Sportów Motocyklowych, czyli Marcin „Korzeń” Głowacki oraz czołowi zawodnicy z całej Polski! Podczas zawodów będzie można podziwiać m.in. pokaz jazdy extremalnej na skuterze i pokazy tańca Break Dance. W sobotni wieczór odbędzie się after party z zawodnikami w Clubie Explozja. Na imprezie zagra DJ Frodo z Warszawy. Wstęp na zawody jest bezpłatny. Oficjalnym organizatorem imprezy jest Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl