Dwóch Azjatów gumuje na jednym motorowerze: dają radę!
Piotr Jędrzejak
6 grudnia 2013

Oryginalny tytuł głosi dumnie, że zaraz zobaczycie „obłąkane, przeczące śmierci stunty na motorowerze w wykonaniu dwóch, szalonych i utalentowanych gości”. Cóż, ten tabloidowy nagłówek jest trochę na wyrost, ale chyba musi być jakiś powód, dla którego video zostało obejrzane 4 i pół miliona razy w ciągu niespełna 8 miesięcy!

Stunty być może nie są przeczące śmierci, ale na pewno całkiem niebezpieczne. No i trzeba przyznać, że chłopaki rzeczywiście mają talent do panowania i przemieszczania się na tym jednośladzie. Naszą uwagę przykuł jednak fakt, że robią to w klapkach-japonkach. Gdyby to nie było wystarczająco zabawne, to im dalej w video, tym chłopaki zaczynają jeździć boso. Czyżby klapki pogubiły się od kosmicznej prędkości? To video ma jednak w sobie jeszcze coś – jest to genialnie idealnie dopasowana i przekomicza muzyka!

Chyba najlepsza w tym wszystkim jest miniaturka, którą ktoś przerobił na supermana. Przepraszamy, ale jest na tyle zabawnie absurdalna, że też nie mogliśmy powstrzymać się przed jej użyciem! 🙂

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły