Czy Suzuki Gladius 650 to motocykl dla kobiet? Stunt-jazda próbna!
Piotr Jędrzejak
17 września 2013

Oglądaliście już przygody francuskiego salonu motocyklowego Luc Motos? Za pierwszym razem pewien potencjalny klient wziął na jazdę testową GSRa 750 – zwykła jazda okazała się jednak szalonym stunt treningiem! Następnym razem, ten sam facet zgłosił się aby pojeździć V-Stromem 650 – tym razem sprzedawca postanowił pojechać razem z nim, co nie było najprzyjemniejszym doświadczeniem. Jeżeli nie oglądaliście tych klipów nakręconych we współpracy redakcji MotoJournal i stuntera Matta Mekatrixa, to KONIECZNIE musicie je zobaczyć:
stuntowa jazda testowa GSR750
V-Strom 650 zabrany na hardcore’ową przejżadżkę

Teraz, po dwóch latach od incydentu z V-Stromem, w salonie Luc Motos znowu pojawił się on – szalony klient. Tym razem jednak szuka motocykla dla siostry i razem z nią chce się przekonać, czy Gladius 650 to rzeczywiście odpowiedni motocykl dla kobiety…

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły