Wejściówki na MXoN rozdane!
Eliasz Davidson
22 września 2014

W naszym konkursie, jak w motocrossie – najszybsi wygrywają. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy niezapomnianych wrażeń na Łotwie.

Tydzień temu wystartował na naszej stronie konkurs z trzema podwójnymi wejściówkami na Motocross Narodów, a dzisiaj przyszedł czas, żeby ogłosić zwycięzców. Na początek dziękujemy wszystkim za nadesłane odpowiedzi i gratulujemy niektórym wyobraźni. Trochę było śmiechu, ale niestety, Monsterki nie zostały uwięzione w ogromnej puszce po Monsterze.

W pierwszym akapicie konkursu daliśmy wam podpowiedź, gdzie szukać odpowiedzi na nasze pytanie. We wrześniowym numerze MotoRmanii w relacji z GP Czech zatytułowanej „..”, czarno na białym jest napisane, że piękne dziewczyny Monstera na swoich wybawców czekają w ZAMKU OBOK TORU W LOKET. Maili z taką odpowiedzią było kilka, jednak tak jak wy uwielbiamy wyścigi i rywalizację, dlatego idąc w myśl zasady kto pierwszy ten lepszy nagrodzimy trzy najszybsze osoby.

Oto maile od zwycięzców:

Sławek Syrkowski: ” Gdybym miał wybawić uwięzione Monsterki to szukałbym ich podczas GP Czech. konkretnie w Loket na wiezy w pięknym zamku – współrzędne 50.187224, 12.754754. Długo bym nie błądził, bo zamczysko jest tuz obok przepięknego toru mx,na którym słabo się lata whipem. pozdrawiam z odkręconym gazem!”

Zychskater: „Legenda głosi, że Monsterki zostały uwięzione w zamku Loket w najwyżej położonej komnacie!”

Mateusz Tamborek: ” No jak to gdzie?! Uwięzione w wieży w zamku Loket!”

Monsterki czekają w najwyższej wieży na swojego rycerza!

Jeżeli znalazłeś tu swoją odpowiedź, koniecznie sprawdź skrzynkę mailową! Znajdziesz w niej instrukcje, jak odebrać wygraną wejściówkę.

Jeszcze raz gratulujemy i widzimy się w Kegums!

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły