Zasady Mistrzostw X-Trial: sympatyczna animacja
Piotr Jędrzejak
12 lutego 2014

Jaki jest schemat wyścigów od kwalifikacji po finał? Za co można dostać punkty karne?

Z pierwszych dwóch rund halowych Mistrzostw Świata X-Trial, dzięki dobroci Międzynarodowej Federacji Motocyklowej, mogliśmy oglądać świetne, 20-minutowe relacje. W miniony weekend rozegrała się już trzecia runda i mamy ogromną nadzieję, że tradycja zostanie podtrzymana, a relacja opublikowana. Chyba przyznacie, że oglądało się je z zapartym tchem!

Zanim jednak to się stanie, FIM udostępniła coś innego. Jest to bardzo sympatyczna animacja, w której wytłumaczone zostały zasady X-Trial. Zobaczycie więc dokładnie jaki jest schemat wyścigów od kwalifikacji po finał lub za co można dostać punkty karne.

Mamy nadzieję, że głównym powodem opublikowania animacji jest fakt, że FIM nie przestanie dzielić się 20-minutowymi relacjami z rund. Póki co jednak, pozostaje nam czekać i jeszcze raz obejrzeć nagrania z I rundy w Sheffield oraz II rundy w Marsylii!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły