Zimowy, nocny motocross? Takie rzeczy tylko w Rosji?
Piotr Jędrzejak
7 lutego 2015

Zdecydowanie chcielibyśmy mieć taki obiekt w Polsce!

Gdy temperatura spada poniżej zera, a tereny do jazdy przykrywa biały śnieg, zdrowy rozsądek zaleca odstawienie motocykla do garażu i przeczekanie zimy. Jedyną szansą na normalne warunki jest wyjazd do ciepłego kraju, w którym pogoda pozwala na „upalanie” (MotoRmaniacy skądś to znają, prawda?), albo odwiedzenie specjalnej „zmotoryzowanej” hali. Oczywiście są też tacy, którym niska temperatura oraz śnieg nie są straszne i bez względu na porę roku muszą zaliczyć chociaż krótki wypad w teren. W Polsce niestety nie znajdziemy żadnego otwartego toru przygotowanego do treningu, na którym można byłoby się wyżyć chociażby na zakolcowanych oponach.

Ale okazuje się, że w Rosji potrafią sobie radzić nie tylko ze śniegiem, ale również z krótkimi zimowymi dniami. Obiekt RRG znajdujący się w obwodzie moskiewskim otwarty jest przez cały rok, a do tego został świetnie oświetlony przez wielkie halogeny! Prawdziwa „Ameryka”! Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tym miejscu, odsyłamy was na stronę rrgmoto.ru.

A tymczasem zapraszamy was na okrążenie po rosyjskim obiekcie z miejscowym zawodnikiem Pavelem Dolenko. Jeżeli mu zazdrościcie to spokojnie – nie jesteście sami.

http://vimeo.com/118962567

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły