Zespół Red Bull KTM jest Ready to Race
Eliasz Davidson
23 stycznia 2013

Pomarańczowi zawodnicy już są gotowi i bojowo nastawieni do ścigania w motocrossowych Mistrzostwach Świata 2013.Podopieczni Stefana Evertsa już rozpoczęli ostateczne przygotowania do zbliżającej się wielkimi krokami serii najważniejszych zawodów na świecie. W tym sezonie zespół Red Bull KTM po raz kolejny wystartuje w roli faworyta do Mistrzowskich tytułów. Wszystko to za sprawą ubiegłorocznych zwycięzców – Antonio Cairoliego w klasie MX1 i Jeffreya Herlingsa w MX2. Podobnie jak w poprzednim roku ich drużynowymi kolegami będą Ken De Dycker i Jordi Tixier.

Z niecierpliwością czekamy na inaugurację sezonu podczas Grand Prix Kataru, która odbędzie się już 2 marca. Zobaczymy, czy w tegorocznej edycji Mistrzostw Świata MX to właśnie Pomarańczowi będą grać pierwsze skrzypce…

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły