Wycie dwusuwa czy ryk 4T? Pojedynek na dźwięk i świetna zabawa

- Piotr Jędrzejak

W offroadzie istnieją dwie szkoły, dwu- oraz czterosuwowa.

W obu frakcjach występują zagorzali wyznawcy, którzy świata nie widzą poza wybraną przez siebie opcją. A jak to jest wśród Was – wolicie motocykle offroadowe w wersji 2T czy 4T? Poza charakterem jazdy, który z tych charakterystycznych dźwięków trafia do Was skuteczniej?

Chłopaki z Gnarly Routes (mają tendencję do tworzenia widowiskowych klipów) udostępnili właśnie pojedynek pomiędzy KTMami 350 EXC-F oraz 300 XC-W. Która z tych symfonii dźwiękowych lepiej wpisuje się w Wasz gust?

Swoją drogą, chłopaki znaleźli sobie fantastyczną rozrywkę – wystarczy kawałek płaskiego terenu, kilka krzaków, dwóch facetów i jest świetny crossowy pojedynek!

Tak naprawdę, to dlaczego trzeba się ograniczać do dwusuwa lub czterosuwa? Dlaczego nie oba? 😉

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl