Chcesz uczynić swój motocykl wyjątkowym? Zabawna reklama
Piotr Jędrzejak
24 stycznia 2019

Kolorowy chrom? Czarny mat? Nowoczesny wzór camo przeplatany z neonowymi wstawkami? Motyw narodowy? Jeżeli chcesz uczynić swój motocykl wyjątkowym, na przeszkodzie stoi jedynie wyobraźnia (no i czasami portfel, jeżeli naprawdę popłyniecie z pomysłami).

Jak się do tego zabrać? Zimowe wieczory bywają długie, więc możecie sami wziąć się do projektowania komputerowego albo po prostu do narysowania swojej wizji. Profesjonaliści zajmujący się oklejaniem motocykli i projektowaniem grafik zamienią twoją wizję w rzeczywistość. A do tego można jeszcze spersonalizować kask, kombinezon, czy po prostu koszulkę.

Gdzie szukać takich profesjonalistów? Znajdziecie ich na świecie naprawdę wielu, ale po co szukać daleko, skoro „Polacy nie gęsi i swoich specjalistów też mają”. Chłopaki nie wykupili u nas reklamy, więc nie będziemy tu nachalnie rzucali nazwą ich firmy, czy linkiem do strony. Jeżeli jednak zdarza nam się publikować klipy promocyjne zagranicznych firm tylko dlatego, że są ciekawe, to czemu mielibyśmy tego nie zrobić względem rodaków? Obejrzyjcie więc poniższe promo-video: usługi są ciekawe, a sama reklama jest całkiem zabawna.

Ale pamiętajcie – i tak jedynie faceci będą podziwiali wasze motocykle. 😉

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły