Tony Cairoli The Movie – nadchodzi film o niezłomnym Mistrzu Świata!
Eliasz Davidson
24 lipca 2014

Tego jeszcze nie było! W październiku na ekrany kin trafi film o 7-krotnym Mistrzu Świata w motocrossie, Antonio Cairolim! A tymczasem koniecznie sprawdźcie trailer!

Każdy chciałby być Mistrzem Świata, ale kto byłby w stanie poświęcić wszystko, aby dążyć do wyznaczonego celu bez gwarancji jakiegokolwiek powodzenia? Z pewnością niewielu. Jednak chodzi, a raczej jeździ i to strasznie szybko po tej ziemi gość, który postanowił spełnić swoje marzenie za wszelką cenę. Mowa oczywiście o 7-krotnym Mistrzu Świata i aktualnym liderze klasyfikacji generalnej MXGP, Antonio Cairolim.

Nie wszyscy znają historię niezłomnego Sycylijczyka, który stał się absolutnym objawieniem w motocrossie, ale historie właśnie jak ta powinny trafiać na wielkie ekrany. Ogromnie cieszymy się, że w październiku tego roku do kin, na DVD i iTunes’a ma trafić biograficzny film o Antonio Cairolim.

Zobaczcie zapowiedź produkcji o zawodniku Red Bull KTM i zacznijcie z nami odliczać dni do premiery.

Mamy tylko nadzieję, że napisy w filmie będą trochę lepszej jakości, niż te w trailerze…

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły