Supercross King of Poland: oficjalna relacja video

- MotoRmania

15 października w Atlas Arenie został otwarty nowy rozdział w historii polskiego motosportu. Pierwsza edycja międzynarodowych zawodów Supercross King of Poland zgromadziła sporo grono kibiców, którzy entuzjastycznie dopingowali zawodników z aż trzech kontynentów ścigających się w czterech klasach. Jeśli nie byliście w Łodzi zapraszamy do obejrzenia oficjalnej relacji video z tego wyjątkowego wydarzenia.

informacja prasowa

Przypomnijmy tylko, że w klasie SX65 triumfował Olaf Włodarczak. W klasie SX85 najszybszy okazał się zawodnik z Białorusi Artiom Sazanovec. W klasie SX2 zacięty pojedynek head to head o pierwsze miejsce, wygrany przez Polaka, stoczyli Szymon Staszkiewicz i Belg Bo De Clercq. Natomiast w wyścigu głównym pierwszy linię mety przejechał Thomas Ramette przed Ricky Rennerem i Hugo Basaulą. W widowiskowym konkursie Best Whip najlepiej swój motocykl „wyłamywał” Ricky Renner.

Oficjalna relacja video:

 

Pierwsza odsłona Supercrossu przeszła do historii i pokazała, że fanom motosportu w Polsce brakowało tego formatu zawodów. Żywiołowy doping i entuzjazm widzów sprawił, że zawodnicy dali z siebie wszystko i zdecydowanie deklarują, że chcą wrócić do Polski w przyszłym roku.

Więcej informacji na: sportainment.pl i supercross.pl
oraz na facebook.com/#!/SportainmentMarketingAgency/

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl