Supercross King of Poland: oficjalna relacja video
MotoRmania
25 października 2016

15 października w Atlas Arenie został otwarty nowy rozdział w historii polskiego motosportu. Pierwsza edycja międzynarodowych zawodów Supercross King of Poland zgromadziła sporo grono kibiców, którzy entuzjastycznie dopingowali zawodników z aż trzech kontynentów ścigających się w czterech klasach. Jeśli nie byliście w Łodzi zapraszamy do obejrzenia oficjalnej relacji video z tego wyjątkowego wydarzenia.

informacja prasowa

Przypomnijmy tylko, że w klasie SX65 triumfował Olaf Włodarczak. W klasie SX85 najszybszy okazał się zawodnik z Białorusi Artiom Sazanovec. W klasie SX2 zacięty pojedynek head to head o pierwsze miejsce, wygrany przez Polaka, stoczyli Szymon Staszkiewicz i Belg Bo De Clercq. Natomiast w wyścigu głównym pierwszy linię mety przejechał Thomas Ramette przed Ricky Rennerem i Hugo Basaulą. W widowiskowym konkursie Best Whip najlepiej swój motocykl „wyłamywał” Ricky Renner.

Oficjalna relacja video:

 

Pierwsza odsłona Supercrossu przeszła do historii i pokazała, że fanom motosportu w Polsce brakowało tego formatu zawodów. Żywiołowy doping i entuzjazm widzów sprawił, że zawodnicy dali z siebie wszystko i zdecydowanie deklarują, że chcą wrócić do Polski w przyszłym roku.

Więcej informacji na: sportainment.pl i supercross.pl
oraz na facebook.com/#!/SportainmentMarketingAgency/

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły