Supercross King of Poland: dowiedz się więcej
MotoRmania
2 września 2016

Już za półtora miesiąca zawodnicy staną na bramce startowej w Atlas Arenie. Pierwszy polski Supercross zbliża się wielkimi krokami, a ci z was którzy chcą dowiedzieć się więcej o samej imprezie, zawodnikach oraz atrakcjach dodatkowych przygotowanych przez organizatorów znajdą wszystko w jednym miejscu.

informacja prasowa

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące pierwszej w Polsce odsłony zawodów Supercross zostały zebrane w jednym miejscu. Na stronie supercross.pl znajdziecie między innymi kilka słów o historii dyscypliny na świecie i w Europie. Nie brakuje informacji o zawodnikach, których zobaczymy na starcie w Łodzi oraz planów wyjątkowego toru, który zaprojektował światowej klasy specjalista – Freddy Verherstraeten. Dla wszystkich, którzy już zdecydowali wybrać się 15 października do Atlas Areny, zamieszczony został harmonogram wydarzenia. Organizatorzy zdradzają także jakie atrakcje dodatkowe zostały przewidziane tego wieczora dla widzów. Jednak już teraz możemy zaznaczyć, że poza tymi umieszczonymi na stronie, pojawią się kolejne. Wszystko to okraszone mocnymi zdjęciami oraz video.

Chcecie być na bieżąco z historyczna odsłoną Supercrossu w Polsce? Nic prostszego! Śledźcie na bieżąco stronę supercross.pl, a na pewno nic wam nie umknie. Natomiast 15 października przyjdźcie do Atlas Areny i stwórzmy razem historię Supercrossu w Polsce.

Bilety do nabycia za pośrednictwem strony eventim.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Wydarzenie na facebooku.

Więcej informacji na sportainment.pl oraz na FB.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły