Street Moto: miejski stunt na crossie
Piotr Jędrzejak
30 maja 2018

Justin Mulford na co dzień jest zawodnikiem motocrossowym i snowboardowym, a do tego lubi też deskorolkę. Teraz Justin podbija internet swoim nowym klipem „Street Moto”. Opisuje, że to coś zupełnie nowego. Projekt inspirowany jest filmami deskorolkowymi, w których bohaterowie używają miasta jako własnego skate parku. W swoim klipie Justin robi dokładnie to samo. Skacze po schodach, używa kanału burzowego jako rampy do skakania i generalnie podbija miasto.

Nie jesteśmy tylko pewni, czy „street moto” to rzeczywiście nowy gatunek rozrywki. Wydaje nam się, że upalanie motocykli offroadowych w mieście widzieliśmy już nie raz, ale na przykład pod nazwą urban enduro… Co zupełnie nie zmienia faktu, że film od Justina zdecydowanie trzeba obejrzeć. Jest ogień!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły