Stare crossówki, jeszcze starsi zawodnicy i niezwykła zajawka!

- Eliasz Davidson

 77-latek i motocykl z 1977 roku – to się nazywa prawdziwa „stara szkoła”!

Większość osób twierdzi, że motocross to sport dla młodych, niewyżytych osób, które swój nadmiar energii mogą wyładować podczas kręcenia prawym nadgarstkiem. Pochodzący z Australii 77-letni Colin Metcher jest całkowitym zaprzeczeniem tej teorii potwierdzając, że jest to również dyscyplina dla młodych duchem.

Gdy natknęliśmy się na wideo z Colinem dosiadającym Maico 400cc z 1977 roku, musieliśmy się nim z wami podzielić. Filmik jest dosyć świeży, bo został nagrany podczas ubiegłego weekendu w Ravenswood w Australii, gdzie odbyły się motocrossowe Mistrzostwa Australii „Klasyków”. Nasz bohater przejechał prawie 1500 kilometrów, aby wziąć udział w tej niezwykłej imprezie i poczuć zastrzyk adrenaliny.

Jeżeli video nie działa, wejdźcie do źródła, na stronę Bendigo.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl