Ryan Dungey upala na własnym torze MX w polu kukurydzy
Piotr Jędrzejak
4 grudnia 2017

Ryan Dungey był zwykłym chłopakiem z Minnesoty…

Jednym z głównych sposobów na dochód w tamtej części USA jest uprawa kukurydzy, co wymaga cierpliwości, ciężkiej pracy i poświęcenia. Kierując się tymi samymi wartościami, Ryan postanowił zostać profesjonalnym zawodnikiem motocrossowym. W wieku 16 lat otrzymał swój pierwszy profesjonalny kontrakt. Teraz ma na swoim koncie 3 tytuły mistrzowskie w motocrossie i 4 tytuły mistrzowskie w supercrossie.

Z końcem sezonu 2017 odszedł na supercrossową emeryturę, ale w wieku 27 lat nie zamierza zwalniać tempa. Wraz z Red Bullem nakręcił świetny klip na własnym torze motocrossowym w polu wspomnianej kukurydzy…

„Nawet jeżeli jesteś prostym dzieciakiem z małej mieściny w Minnesocie, tak jak ja, jeżeli masz wielkie marzenia, ciężko pracujesz i wierzysz w siebie, mogą cię spotkać wspaniałe rzeczy” – podsumował Ryan Dungey.

Film wygląda naprawdę widowiskowo – polecamy oglądać w 4K na dużym ekranie. Dorzucamy też kilka zdjęć.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły