Ryan Dungey upala na własnym torze MX w polu kukurydzy

- Piotr Jędrzejak

Ryan Dungey był zwykłym chłopakiem z Minnesoty…

Jednym z głównych sposobów na dochód w tamtej części USA jest uprawa kukurydzy, co wymaga cierpliwości, ciężkiej pracy i poświęcenia. Kierując się tymi samymi wartościami, Ryan postanowił zostać profesjonalnym zawodnikiem motocrossowym. W wieku 16 lat otrzymał swój pierwszy profesjonalny kontrakt. Teraz ma na swoim koncie 3 tytuły mistrzowskie w motocrossie i 4 tytuły mistrzowskie w supercrossie.

Z końcem sezonu 2017 odszedł na supercrossową emeryturę, ale w wieku 27 lat nie zamierza zwalniać tempa. Wraz z Red Bullem nakręcił świetny klip na własnym torze motocrossowym w polu wspomnianej kukurydzy…

INSERT FULL DESCRIPTION HERE.

„Nawet jeżeli jesteś prostym dzieciakiem z małej mieściny w Minnesocie, tak jak ja, jeżeli masz wielkie marzenia, ciężko pracujesz i wierzysz w siebie, mogą cię spotkać wspaniałe rzeczy” – podsumował Ryan Dungey.

Film wygląda naprawdę widowiskowo – polecamy oglądać w 4K na dużym ekranie. Dorzucamy też kilka zdjęć.

Ryan Dungey tor pole kukurydzy (2)

Ryan Dungey tor pole kukurydzy (3)

Ryan Dungey tor pole kukurydzy (4)

Ryan Dungey tor pole kukurydzy (5)

Ryan Dungey tor pole kukurydzy (7)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl