Pierwszy Supercross już w sobotę w Łodzi!

- Eliasz Davidson

Jeżeli lubisz ostrą jazdę, adrenalinę, potężne emocje i niezapomniane wrażenia, to nie może cię zabraknąć jutro, 15. października w Atlas Arenie w Łodzi na King of Poland – Supercross. Będą zacięte wyścigi, wielkie skoki i masa dodatkowych atrakcji.

Już tak naprawdę nie dni, a godziny dzielą nas od historycznego wydarzenia, które było przyczyną mokrych nocy przez ostatnie miesiące u największych fanów brudnych wyścigów w naszym kraju. Już w sobotę, 15 października w Łodzi odbędą się pierwsze w Polsce motocrossowe wyścigi wewnątrz hali – King of Poland Supercross. Odmiana arenacross, którą zobaczymy w Atlas Arenie to emocjonujące zmagania na krótkim, ale niezwykle wymagającym torze nafaszerowanym podwójnymi, potrójnymi dużymi skokami, szybkimi bandami oraz whoopsami, które oddzielają chłopców od mężczyzn.

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się, czy warto wybrać się do Łodzi, podpowiadamy, że trzeba tam być! Takiego wydarzenia w Polsce jeszcze nie bylo, więc jeżeli chcecie na własne oczy zobaczyć, jak tworzy się historia to radzimy szybko kupować bilety. Nas tam na pewno nie zabraknie.

Do zobaczenia na miejscu!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl