Pierwszy Supercross już w sobotę w Łodzi!
Eliasz Davidson
14 października 2016

Jeżeli lubisz ostrą jazdę, adrenalinę, potężne emocje i niezapomniane wrażenia, to nie może cię zabraknąć jutro, 15. października w Atlas Arenie w Łodzi na King of Poland – Supercross. Będą zacięte wyścigi, wielkie skoki i masa dodatkowych atrakcji.

Już tak naprawdę nie dni, a godziny dzielą nas od historycznego wydarzenia, które było przyczyną mokrych nocy przez ostatnie miesiące u największych fanów brudnych wyścigów w naszym kraju. Już w sobotę, 15 października w Łodzi odbędą się pierwsze w Polsce motocrossowe wyścigi wewnątrz hali – King of Poland Supercross. Odmiana arenacross, którą zobaczymy w Atlas Arenie to emocjonujące zmagania na krótkim, ale niezwykle wymagającym torze nafaszerowanym podwójnymi, potrójnymi dużymi skokami, szybkimi bandami oraz whoopsami, które oddzielają chłopców od mężczyzn.

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się, czy warto wybrać się do Łodzi, podpowiadamy, że trzeba tam być! Takiego wydarzenia w Polsce jeszcze nie bylo, więc jeżeli chcecie na własne oczy zobaczyć, jak tworzy się historia to radzimy szybko kupować bilety. Nas tam na pewno nie zabraknie.

Do zobaczenia na miejscu!

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły