Oglądaj Mistrzostwa Świata w Motocrossie na żywo!
Eliasz Davidson
27 lutego 2015

Grand Prix Kataru już w sobotę o 20:30 na Eurosport 2!

Tego weekendu wszyscy długo wyczekiwaliśmy. Inauguracyjna runda Mistrzostw Świata w motocrossie 2015 startuje za kilka godzin! Pytań przed nowym sezonem było bardzo dużo, a już w sobotnią noc poznamy odpowiedzi na część z nich. Póki co obejrzyjcie pocztówkę z Kataru!

Grand Prix Kataru jest pierwszym przystankiem na trasie 18-rundowego tournee po świecie najlepszych zawodników w branży oraz pierwszym sprawdzianem dla Ryana Villopoto w serii MXGP. Na torze w Losail (tak, dokładnie obok toru MotoGP) gdy zajdzie słońce i włączone zostaną jupitery, Antonio Cairoli, Gautier Paulin, Jeremy Van Horeebek i Clement Desalle postarają się zafundować chrzest bojowy Amerykaninowi, który nie ukrywa, że ma zamiar walczyć o tytuł Mistrza Świata.

Pierwsze w tym roku motocrossowe zmagania będziecie mogli obejrzeć na płatnej platformie MXGP-TV lub na kanale Eurosport 2. Początek relacji w telewizji o 20:30! Chyba nie musimy was nadmiernie namawiać na oglądanie?

A jeżeli tak to koniecznie, obejrzyjcie klip promujący tegoroczną serię. Emocje gwarantowane!

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły