Najbardziej podekscytowany dzieciak kiedykolwiek – tak się startuje w MX!
Piotr Jędrzejak
27 sierpnia 2013

Trzy lata temu internet obiegł film z szalonym dzieciakiem na starcie wyścigu motocrossowego. Chłopak ekscytował się, jakby miał za chwilę spotkać Św. Mikołaja, a to były „tylko” bramki startowe. Zobaczcie:

Dlaczego piszemy o tym teraz? Otóż właśnie przed chwilą natknęliśmy się na film zaledwie sprzed miesiąca, w którym młody zawodnik MX, przed startem wyścigu zachowuje się totalnie identycznie! Zrobiliśmy mały research i okazuje się, że to ten sam chłopak! Mimo kolejnych trzech lat doświadczenia w MX, jego „kontrola startu” niemalże w ogóle nie uległa zmianie!

Nie wiemy, czy to przypadek, czy trafna analiza marketingowa, ale 13-letni Gianluca Facchetti ma aktualnie sponsoring producenta… napojów energetycznych Rockstar! Poza tym, chłopak nie tylko jest zabawny, ale we Włoszech odnosi spore sukcesy i wygrywa różne tytuły. Jeżeli kiedyś trafi na scenę Mistrzostw Świata, za swoje starty bankowo stanie się ulubieńcem publiczności!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły