MX Papiernia: nowy tor motocrossowy w okolicach Warszawy
Piotr Jędrzejak
18 maja 2016

Jesteście ciekawi, jak wygląda ten tor? Sprawdźcie na filmie i wpadajcie – to niespełna 50 km od Warszawy.

Wszyscy zgodnie i jednogłośnie narzekamy na zdecydowanie zbyt małą liczbę torów. To szczególnie dotyczy obiektów asfaltowych, jednak w przypadku motocrossowców jest znacznie lepiej. Tego typu obiektów jest w Polsce znacznie więcej, a całkiem niedawno w okolicach otworzył się nowy – MX Papiernia!

Obiekt mieści się na wschód od Warszawy, niespełna 50 km od centrum miasta. Czy warto zainteresować się MX Papiernią? Sprawdźcie sami na filmie od Łukasza z Moto Video – wpadł z kamerami i dronem na trening, a efektem był klip promo MX Papiernia:

Nie wiemy, co Wy uważacie, ale nam MX Papiernia się podoba. Jeżeli chcecie dowiedzieć się o obiekcie czegoś więcej, sprawdźcie lokalizację na Google Maps oraz wszelkie szczegóły na Facebooku. Jeżeli chcecie odwiedzić obiekt, na FB jest kontakt do osoby zarządzającej torem. Udanej jazdy!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły