Motocrossowy wyścig po plaży w kamerze 360° – cudowna technologia!
Piotr Jędrzejak
4 grudnia 2015

Rozejrzyj się dookoła i poczuj, jakbyś jechał tam jako pasażer. Świetne!

W minioną niedzielę, po 7 latach nieobecności, na plażę w holenderskiej Hadze powrócił legendarny wyścig motocrossowy. W Red Bull Knock Out wystartowało 1500 zawodników zmagających się z grząskim i mokrym piachem, z silnym wiatrem z morza, z przeszkodami i oczywiście z trudnymi przeciwnikami.

Red Bull przygotował totalnie wypasiony film 360°, dzięki któremu możemy dosłownie przenieść się na miejsce pasażera jednego z zawodników. Odpalcie pełny ekran, pamiętajcie o HD, a w trakcie oglądanie możecie kursorem kliknąć, przytrzymać i się rozglądać. Jeżeli oglądacie na smartfonie, będzie jeszcze łatwiej – wystarczy obracać telefonem lub przeciągnąć ekran palcem. Niesamowite, prawda?

360° of MotocrossKnock yourself out.

Posted by Red Bull TV on 2 grudnia 2015

Oczywiście jest też bardziej konwencjonalna video-relacja z Red Bull Knock Out. Były wielkie prędkości i spektakularne wypadki:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły