Motocrossowy Weekend w Olsztynie – Mistrzostwa Europy!
Eliasz Davidson
16 maja 2013

Już w najbliższy weekend na olsztyńskim torze odbędą się motocrossowe Mistrzostwa Europy oraz Mistrzostwa Polski Kobiet!

W dniach 18-19 maj stolica Warmii i Mazur zamieni się motocrossową Mekkę. Na tor przy ul. Lubelskiej zjadą się najlepsi zawodnicy zmagający się w Mistrzostwach Europy EMX Open, aby rywalizować o kolejne punkty klasyfikacji generalnej oraz zapewnić kibicom niesamowitą porcję wrażeń. Oczywiście w Olszynie nie może zabraknąć polskiej reprezentacji, która pojawi się w bardzo mocnym składzie: Łukasz Lonka, Tomek Wysocki, bracia Karol i Łukasz Kędzierscy oraz miejscowy zawodnik Michał Jońca. Podczas motocrossowego weekendu na torze przy ul. Lubelskiej rozpocznie się również seria Mistrzostw Polski Kobiet. A żeby tego było mało odbędą się również wyścigi dla zawodników z licencją B i C. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby spróbować swoich sił jednego dnia na jednym, świetnie przygotowanym torze razem z zawodnikami Mistrzostw Europy!

Swoje wsparcie dla imprezy potwierdził również Monster Energy, który zapewni kibicom i zawodnikom zimne napoje, ostrą muzykę oraz konkursy z gadżetami! Chyba już więcej nie trzeba nikogo namawiać? Motoklub Olsztyn wyszedł na przeciw dojeżdżającym kibicom i udostępnił część obiektu na rozstawienie namiotu lub postawienie kampera. Jedynym warunkiem jest wykupienie biletu na zawody (1o zł, ulgowy 5 zł, parking 2 zł) oraz wysłanie potwierdzenia przyjazdu na biuro@motoklub.olsztyn.pl

Emocjonujące wyścigi i świetna zabawa gwarantowana! Przyjdź i przekonaj się osobiście jak wygląda motocross na najwyższym poziomie.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły