Motocross to bolesny sport: faile, walki i wypadki

- Piotr Jędrzejak

Brudny sport to piękny, ale pamiętajcie, że niebezpieczny sport.

Moto Madness to kanał na YouTube, który najwyraźniej prowadzony jest przez ludzi o zapędach maniakalnych i sadystycznych. Dlaczego? Zdecydowana większość filmów przez nich publikowanych, to kompilacje brutalnych wypadków na motocyklach zakończonych widocznymi złamaniami.

Tym razem wrzucili film, który nie najbardziej drastyczny, ale który jednocześnie jest idealnym potwierdzeniem tezy, że motocross, enduro i generalnie offroad to raczej bolesny sport… No ale przecież nie ma miękkiej gry, prawda? Nikt z nas i z Was nie przestanie kochać offroadu przez jakiś tam film! Z drugiej strony pamiętajcie – nie jeździjcie w pojedynkę, a dobre ciuchy ochronne na pewno nie zaszkodzą.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl