Lata ’90 były fajniejsze: gwiazdy motocrossu wspominają i oceniają

- Piotr Jędrzejak

Czy lata ’90 w motocrossie były lepsze? Przekonajcie się.

Ludziom z Red Bulla zebrało się na wspominki i stworzyli totalnie wypasiony klip pod tytułem „Lata ’90 były fajniejsze”. Klip ma nie tylko genialną grafikę z tamtych lat, ale przy okazji gwiazdy motocrossu i offroadu wypowiadają się na temat swoich własnych dokonań w zakresie mody i trendów. Jak wtedy było? To proste, było „prawdziwie”, były świetne wyścigi, wydawało się mniej, zarabiało się lepiej, no i te dziewczyny towarzyszące na podium… W klipie poruszanych jest kilka tematów z lat ’90 w motocrossie (język angielski wymagany):

– Pasy nerkowe. Czemu wtedy miał je każdy, czemu wyglądały tak źle, i czemu teraz nie ma ich nikt? Czyżby ludzie ewoluowali i nerki już ich nie bolą?

– Seth Enslow z Crusty Demons? Tak, to był ten wariat, który robił rzeczy niemożliwe, co często -niespodzianka- kończyło się bardzo źle.

– Pionowe płetwy na kasku? Jasne, że dodawały prędkości. A tak serio, po co one w ogóle istniały… Ale wiocha.

– Własne malowania kasków, które często były totalnie kiczowe. Każdy kto się liczył, musiał mieć najfajniejszy kask.

– Kto miał fajniej wykonaną i głośniejsza rurę wydechową do dwusuwa?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl