Jeffrey Herlings: najszybszy motocrossowiec na planecie

- Piotr Jędrzejak

Jeffrey Herlings nie bez przyczyny otrzymał ksywkę „The Bullet”, czyli Pocisk. Ma 24 lata, a lista jego osiągnięć jest tak długa, że ekran trzeba przewijać kilkakrotnie. W tym roku, jako zawodnik fabryczny KTMa, Holender zgarnął tytuł Mistrza Świata MXGP. Na dokładkę, razem z Glennem Coldenhoffem zgarnęli zwycięstwa w obu kategoriach (MX GP i MX Open) w mistrzostwach Motocross Narodów.

W ramach hołdu dla Herlingsa, ktoś w internecie złożył klip pod tytułem „Jeffrey Herlings – FASTEST MAN ON THE PLANET”. Nie wiemy, czy jest najszybszy na planecie, ale w offroadzie zdecydowanie nie chcielibyśmy stawać z nim do pojedynku.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl