Jason Anderson zwycięża 24MX Supercross w Szwecji!
MotoRmania
13 października 2014

14 tysięcy fanów było świadkami ostrej walki podczas supercrossowych zawodów w Tele2 Arenie.

Informacja prasowa

W ubiegły weekend szwedzka stolica była gospodarzem supercrossowych zmagań z prawdziwego zdarzenia. Czołowi amerykańscy i europejscy jeźdźcy zjechali się do Sztokholmu, aby wziąć udział w zawodach 24MX Supercross. Na zbudowanym z ponad 6 000 ton ziemi, ciekawym torze w Tele2 Arenie 14 tysięcy kibiców było świadkami ostrej walki między takimi gwiazdami, jak Jason Anderson, Josh Hill, Mike Alessi, Phil Nicoletti, czy Shane McElrath.

W wieczornym finale to zawodnik Husqvarny, Jason Anderson popisał się najlepszym startem i po zgarnięciu holeshota szybko zaczął budować sobie przewagę. Mike Alessi i Josh Hill po słabym starcie musieli przebijać się z końca stawki i nie byli już w stanie dogonić Andersona, który niezagrożony dowiózł zwycięstwo do mety. Ostatecznie drugie miejsce przypadło Alessiemu, a podium dopełnił Hill.

Wyniki 24MX Supercross:
1. Anderson
2. Alessi
3. Hill
4. Nicoletti
5. McElrath

 

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły