James Stewart tuż przed Anaheim 1 – AMA Supercross już za kilka dni!

- Piotr Jędrzejak

Do rozpoczęcia AMA Monster Energy Supercrossu pozostało już tylko kilka dni, a Bubba udowadnia nam, że jest gotowy do walki z Villopoto.

Z niecierpliwością odliczamy czas do rozpoczęcia się noworocznej serii najbardziej emocjonujących wyścigów offroadowych. James Stewart zdaje się wracać do formy, jednak sezon w AMA Monster Energy Supercrossie jest długi i Bubba będzie miał ciężką przeprawę. Z drugiej strony wiadomo, że Ryan Villopoto zrobi wszystko, żeby nie oddać swojej jedynki na czerwonym tle. 5 stycznia na stadionie w Anaheim okaże się, czy Stewart jest szybki. Bo filmik od GoPro robi wrażenie!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl