Helikopter i tor pod domem, czyli motocross z lotu ptaka!
Eliasz Davidson
25 lipca 2015

Chad Reed i Dirt Shark w kolejnej mega odjechanej produkcji. To trzeba obejrzeć!

Chad Reed niedawno ogłosił zamknięcie swojego prywatnego zespołu motocrossowego TwoTwo Motorsport, w którym był zarówno dyrektorem, managerem i właścicielem, ale to nie znaczy, że australijska gwiazda ma zamiar zakończyć już karierę. Chad jest aktualnie jednym z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych zawodników w stawce AMA Motocrossu, dlatego niezmiernie cieszymy się, że jeszcze nie postanowił zawiesić swoich crossowych butów na kołek.

W najnowszej produkcji Dirt Sharka, którego znacie z innych kozackich materiałów z zawodnikami Monster Energy, zobaczycie Reeda wymiatającego na swoim prywatnym motocrossowym torze z nieco innej perspektywy. Tym razem wszystkie ujęcia zostały nagrane z helikoptera i trzeba przyznać, że całość po prostu powala.

Zobaczcie, jak wygląda offroad widziany z lotu ptaka!

 

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły