Colin Edwards i głupie zabawy z motocyklami na Texas Tornado Boot Camp!

- Piotr Jędrzejak

Colin zaprasza do swojej szkoły jazdy w stylu goon riding!

Colin Edwards to legenda MotoGP. Teksańczyk ma całą rzeszę fanów nie tylko dzięki temu, że w swojej (zakończonej już) karierze jeździł jak szalony, ale był też jednym z najbardziej pozytywnie zakręconych zawodników w padoku. Po opuszczeniu MotoGP poświęcił się swojej szkółce Texas Tornado Boot Camp.

Co Colin robi na Boot Campie? To, co powinien robić prawdziwy Teksańczyk! Pije piwo, robi grille (to znaczy BBQ), bawi się bardzo nieekonomicznymi samochodami i strzela z najróżniejszej broni (oby miała jak największy kaliber). Aha, przy okazji prowadzi szkołę jazdy dla dzieciaków i nie tylko. Zobaczcie najnowszy klip z Boot Camp. Edwards opowiada, jak jeździć najszybciej, oczywiście w z przymróżeniem oka i w bardzo głupim stylu – tak wygląda goon riding w pełnej krasie!

Jeżeli jednak chcecie obejrzeć trochę bardziej poważne video, zobaczcie video relację z wizyty Valentino Rossiego na Boot Campie:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl