Carmichael, Roczen, Dungey, Cianciarulo: widowiskowy klip z nową kolekcją FOX MX19
Piotr Jędrzejak
2 sierpnia 2018

Takie reklamy moglibyśmy oglądać na dużych ekranach przed filmami w kinach.

Jak co roku, na rok 2019 Fox odświeża swoją kolekcję ciuchów offroadowych. Pełna gama produktów otrzymuje nową kolorystykę, kolekcja Flexair ma nową konstrukcję koszulek, kask V1 również będzie zupełnie nowy (wliczając magnetyczne mocowanie daszka) oraz pojawiają się innowacyjne buty Comp.

Bardzo podoba nam się sposób, w jaki Fox komunikuje swoje nowości. Firma zaprasza najlepszych na świecie zawodników w jedno miejsce, aby nagrać totalnie odpalony klip reklamowy. Tym razem otrzymujemy przekaz, że motocross płynie w żyłach od najmłodszych lat. Jeden z zawodników mówi nawet, że „bardziej komfortowo czuje się gdy jeździ crossem, niż gdy chodzi na piechotę”. Zobaczcie ten widowiskowy klip z jazdą na najwyższym poziomie.

Wśród zawodników znaleźli się: Ricky Carmichael, Ryan Dungey, Ken Roczen, Adam Cianciarulo, Chad Reed, Austin Forkner, Joey Savatgy, Tim Gajser, Gautier Paulin, Courtney Duncan. Kolekcję FOX MX19 szukajcie w Dobrych Sklepach Motocyklowych.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły