Video: najlepsze momenty z SuperEnduro i pożegnanie godne mistrza!

- Piotr Jędrzejak

Jeżeli chcecie przeżyć pożegnanie Tadka jeszcze raz, zobaczcie. A jeżeli Was tam nie było, koniecznie zobaczcie.

Działo się w minioną sobotę. W krakowskiej Tauron Arenie rozegrała się pierwsza runda SuperEnduro tego seoznu, która równocześnie była ostatnią, pożegnalną rundą Tadka Błażusiaka przed własną publicznością. Nasz Mistrz zakończył karierę profesjonalnego sportowca i zrobił to w świetnym stylu! Jak czytaliście w relacji, wygrał dwa biegi, a w trzecim biegu był drugi. Ten wynik dał mu zwycięstwo w całej rundzie – wymarzony wynik na koniec kariery! Po wyścigach Tadek został godnie pożegnany zarówno przez publiczność, jak i przez swoich przyjaciół oraz innych zawodników.

Zobaczcie oficjalną video-relację, najlepsze momenty z rundy SuperEnduro w Krakowie:

Tadek szedł takim ogniem, że nawet przypadkowa gleba nie była w stanie go zatrzymać:

Zobaczcie także klip przygotowany przez Red Bull, a skupiający się przede wszystkim na Tadku i jego pożegnaniu w Krakowie. Niestety jego osadzanie na stronach zostało zablokowane, więc musicie przenieść się na Facebooka (klik) – gwarantujemy, że warto.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl