Video: najlepsze momenty z SuperEnduro i pożegnanie godne mistrza!
Piotr Jędrzejak
13 grudnia 2016

Jeżeli chcecie przeżyć pożegnanie Tadka jeszcze raz, zobaczcie. A jeżeli Was tam nie było, koniecznie zobaczcie.

Działo się w minioną sobotę. W krakowskiej Tauron Arenie rozegrała się pierwsza runda SuperEnduro tego seoznu, która równocześnie była ostatnią, pożegnalną rundą Tadka Błażusiaka przed własną publicznością. Nasz Mistrz zakończył karierę profesjonalnego sportowca i zrobił to w świetnym stylu! Jak czytaliście w relacji, wygrał dwa biegi, a w trzecim biegu był drugi. Ten wynik dał mu zwycięstwo w całej rundzie – wymarzony wynik na koniec kariery! Po wyścigach Tadek został godnie pożegnany zarówno przez publiczność, jak i przez swoich przyjaciół oraz innych zawodników.

Zobaczcie oficjalną video-relację, najlepsze momenty z rundy SuperEnduro w Krakowie:

Tadek szedł takim ogniem, że nawet przypadkowa gleba nie była w stanie go zatrzymać:

Zobaczcie także klip przygotowany przez Red Bull, a skupiający się przede wszystkim na Tadku i jego pożegnaniu w Krakowie. Niestety jego osadzanie na stronach zostało zablokowane, więc musicie przenieść się na Facebooka (klik) – gwarantujemy, że warto.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły