Londyn: kradzież motocykla w biały dzień, ludzie zareagowali

- Piotr Jędrzejak

Przez Anglię, a szczególnie przez Londyn przelewa się właśnie fala kradzieży motocykli. Tamtejsi motocykliści bardzo słusznie narzekają, że strach gdziekolwiek zaparkować swój jednoślad, a władze niespecjalnie interesują się problemem. Poniższy film idealnie obrazuje problem…

Akcja dzieje się przy placu Soho Square w samym centrum Londynu. Jest biały dzień, a dwóch cwaniaczków wyposażonych w akumulatorową szlifierkę kątową właśnie dobiera się do motocykla. Upatrzyli sobie Ducati 1199 Panigale po dużych modyfikacjach. Jeden z nich zajmuje się przecinaniem blokad, a drugi gość wyposażony w młotek robi za obstawę.

Na szczęście tym razem ludzie nie pozostali bierni, co niestety zdarza się zbyt często. Motocykliści i przechodnie próbowali w jakiś sposób powstrzymać rabusiów i finalnie odnieśli sukces. Ducati wprawdzie leży na asfalcie, ale nie zostało skradzione.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl