Londyn: kradzież motocykla w biały dzień, ludzie zareagowali
Piotr Jędrzejak
13 grudnia 2016

Przez Anglię, a szczególnie przez Londyn przelewa się właśnie fala kradzieży motocykli. Tamtejsi motocykliści bardzo słusznie narzekają, że strach gdziekolwiek zaparkować swój jednoślad, a władze niespecjalnie interesują się problemem. Poniższy film idealnie obrazuje problem…

Akcja dzieje się przy placu Soho Square w samym centrum Londynu. Jest biały dzień, a dwóch cwaniaczków wyposażonych w akumulatorową szlifierkę kątową właśnie dobiera się do motocykla. Upatrzyli sobie Ducati 1199 Panigale po dużych modyfikacjach. Jeden z nich zajmuje się przecinaniem blokad, a drugi gość wyposażony w młotek robi za obstawę.

Na szczęście tym razem ludzie nie pozostali bierni, co niestety zdarza się zbyt często. Motocykliści i przechodnie próbowali w jakiś sposób powstrzymać rabusiów i finalnie odnieśli sukces. Ducati wprawdzie leży na asfalcie, ale nie zostało skradzione.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły