Tadeusz Błażusiak atletą roku według AMA!
Eliasz Davidson
24 stycznia 2013

Nasz rodak został uhonorowany tytułem najlepszego atlety roku przez Amerykańskie Stowarzyszenie Motocyklowe (AMA)

Po zdominowaniu 4 raz z rzędu serii AMA Endurocrossu, Tadeusz Błażusiak został okrzyknięty również najlepszym zawodnikiem startującym w serii mistrzostw AMA! Jest to wielkie wyróżnienie dla Tadka, jednak nikogo nie powinien dziwić ten fakt… W końcu Polak po prostu wymiata! Gratulujemy!

Otwierając galę, szef stowarzyszenia AMA dumnie powiedział:

„Jesteście tutaj dziś, ponieważ znajdujecie się pośród najlepszych motocyklistów i quadowców w tym kraju. Dzięki waszej pracy i poświęceniu, motocykle i pojazdy ATV stały się jednymi z najciekawszych i najbardziej pasjonujących rozrywek w Ameryce. Wyścigi i wydarzenia rekreacyjne AMA są niesamowite, ponieważ łączymy zawodników z szeroką rangą umiejętności i zdolności, czyniąc motocyklizm najlepszym sportem rodzinnym na tej planecie!”

Przy tej okazji, zobaczcie kilka najlepszych akcji Taddiego:

[Wyjaśnienie w związku z zapytaniami] Taddy otrzymał tytuł „Athlete of the year”, który organizacja AMA przyznaje zawodnikowi dominującemu w swojej kategorii. Jednym z równoległych tytułów jest „Sportsman of the year” przyznawany zawodnikowi za fair play. Mamy nadzieję, że wątpliwości z nazewnictwem zostały rozwiane. 😉

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły