Taddy gotowy na Grand Prix Meksyku!
Eliasz Davidson
21 lutego 2015

Już dzisiaj Tadeusz Błażusiak stanie do walki o swoje czwarte zwycięstwo w tym sezonie, tym razem przed meksykańską publicznością.

Tegoroczne zmagania w serii Mistrzostw Świata SuperEnduro są niesamowicie emocjonujące i nafaszerowane ostrą walką. Co prawda wszystkie dotychczasowe przystanki padły łupem Tadka Błażusiaka (co oczywiście wcale nam nie przeszkadza), ale jego rywale robią wszystko, aby przeszkodzić Polakowi w zdobyciu szóstego już tytułu. Z każdą kolejną rundą Taddy musi się coraz bardziej napracować, aby stanąć na najwyższym stopniu podium. Nie inaczej było podczas Grand Prix Finlandii, gdzie Błażusiak dopiero na ostatnim okrążeniu trzeciego wyścigu odebrał zwycięstwo Codiemu Webbowi.

Dzisiaj najlepsi wymiatacze w branży halowego enduro po raz kolejny staną do walki o niezwykle cenne punkty klasyfikacji generalnej. Tym razem gospodarzem czwartego przystanku Mistrzostw Świata SuperEnduro będzie meksykańskie miasto Guadalajara. W zeszłym roku Taddy uległ tam Davidowi Knightowi, więc teraz z pewnością będzie chciał się zrehabilitować i dołożyć do swojej kolekcji czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Nie ukrywamy, że liczymy na zwycięstwo naszego rodaka i mocno trzymamy za niego kciuki.

Ogień Taddy!

A tutaj możecie zobaczyć zapowiedź tych zawodów:

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły