Stoppie, wheelie, obrót o 360 stopni, powerslide: „prosta” sztuczka na enduro

- Piotr Jędrzejak

Gdyby ktoś z nas, przy takiej prędkości wykonał tylnym kołem kontakt z drzewem, prawdopodobnie skończyłoby się to glebą z potrójnym fiflakiem i wezwaniem śmigłowca medycznego. Ale nie w przypadku Tima Colemana! O tym gościu już kilka razy czytaliście na MotoRmanii, jest młodym zawodnikiem z Australii, specjalizującym się w trialu i hard enduro.

Tim wrzucił na swojego fanpage’a króciutki film, który właśnie podbija internet. Coleman wykonuje sztuczkę: Rozpoczynając stoppie, tylnym kołem odbija się od drzewa; na stopalu wykonuje obrót o 180°; wybija się z przedniego zawieszenia; ląduje od razu do wheelie; już na tylnm kole dokręca obrót do 360°; tuż przed lądowaniem zawadiacko zerka w obiektyw kamery; odjeżdża grubym powerslidem. Wszystko to na enduraku z lampami. Gość jest nienormalny.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl