Motocyklem po torze z totalnie zasłoniętymi oczami
Piotr Jędrzejak
2 sierpnia 2016

Jeżeli wyczyn Davida nie jest manipulacją… Szok!

David Baro jest mentalistą, to znaczy jasnowidzem, iluzjonistą, telepatą. W Hiszpanii zdobył całkiem dużą popularność, występując nawet w telewizji. W 2014 roku zdobył narodowe mistrzostwo mentalizmu. Teraz David Baro nawiązał współpracę ze stowarzyszeniem Asdent, które leczy ciężko chorego, 6-letniego Nacho.

Aby skupić uwagę na sprawie i pomóc w zbieraniu funduszy, David Baro ogłosił, że przejedzie na motocyklu okrążenie toru wyścigowego Alcarras. Motocykl jest nie byle jaki, bo to przygotowane do wyścigów Suzuki GSX-R 750. Haczyk jest jednak taki, że David miał pokonać okrążenie totalnie na ślepo, z zasłoniętymi oczami!

Baro przejechał wcześniej okrążenie aby poznać i zapamiętać nitkę toru, który ma 3743 metry oraz 10 lewych i 4 prawe zakręty. Przed próbą David wprowadził się w autohipnozę. Następnie założył czarną przepaskę, na to dodatkowo czarny worek i ruszył!

Nie znamy się na sztuce mentalizmu, nie wiemy jak to działa. Ale jeżeli wyczyn Davida nie był manipulacją… Szok. My nie wyobrażamy sobie przejechania nawet zwykłego łuku z zasłoniętymi oczami, a ten gość pokonał okrążenie na torze.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły