Motocyklem po torze z totalnie zasłoniętymi oczami

- Piotr Jędrzejak

Jeżeli wyczyn Davida nie jest manipulacją… Szok!

David Baro jest mentalistą, to znaczy jasnowidzem, iluzjonistą, telepatą. W Hiszpanii zdobył całkiem dużą popularność, występując nawet w telewizji. W 2014 roku zdobył narodowe mistrzostwo mentalizmu. Teraz David Baro nawiązał współpracę ze stowarzyszeniem Asdent, które leczy ciężko chorego, 6-letniego Nacho.

Aby skupić uwagę na sprawie i pomóc w zbieraniu funduszy, David Baro ogłosił, że przejedzie na motocyklu okrążenie toru wyścigowego Alcarras. Motocykl jest nie byle jaki, bo to przygotowane do wyścigów Suzuki GSX-R 750. Haczyk jest jednak taki, że David miał pokonać okrążenie totalnie na ślepo, z zasłoniętymi oczami!

Baro przejechał wcześniej okrążenie aby poznać i zapamiętać nitkę toru, który ma 3743 metry oraz 10 lewych i 4 prawe zakręty. Przed próbą David wprowadził się w autohipnozę. Następnie założył czarną przepaskę, na to dodatkowo czarny worek i ruszył!

Nie znamy się na sztuce mentalizmu, nie wiemy jak to działa. Ale jeżeli wyczyn Davida nie był manipulacją… Szok. My nie wyobrażamy sobie przejechania nawet zwykłego łuku z zasłoniętymi oczami, a ten gość pokonał okrążenie na torze.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl